Новини

11.08.2016

Ласкаво просимо на стенд Univest на виставці Franchise Expo 2016!

Торгові марки Foodinbox і Univest Packaging (Univest Group) будуть представлені на найбільшій в східній Європі виставці Franchise Expo 2016.

У рамках стратегії розвитку Групи Компаній Univest і розширення впливу на ринках Європи два перспективні напрямки візьмуть участь у варшавській виставці, присвяченій франчайзингу (14-16 жовтня 2016 року).

Franchise Expo 2016 – прекрасна можливість познайомити профільних клієнтів (серед яких – великі польські і європейські торгові мережі, що розвиваються на умовах франшизи) з продукцією провідного українського виробника упаковки і пакувальних матеріалів.

ТМ Foodinbox – виробник упаковки і одноразового посуду для ресторанів швидкого харчування.

Фастфуд – світовий тренд, що за 2 десятки років широко поширився по всій планеті. Більшість глобальних і локальних мереж ресторанів швидкого харчування розвиваються на умовах франшизи. Багато з них будуть експонентами жовтневої виставки.

ТМ Univest Packaging на Franchise Expo 2016 представить сучасні пакувальні технології для різних галузей: харчової і кондитерської промисловості, фармацевтики, виробництва побутової хімії.

Менеджмент Univest Packaging і Foodinbox мають відмінну можливість представити продукцію торгових марок, оцінити перспективи польського і європейського ринку, знайти потенційних партнерів.

Шукайте стенд групи компаній Univest під номером 7-21 в основному виставковому холі.

Univest Print бере участь в головній виставці Вірменії – Armenia Expo 2016
TM Univest Packaging – учасник конференції Private Label 2016