Новини

11.08.2016

TM Univest Packaging – учасник конференції Private Label 2016

26 серпня в Києві відбудеться міжнародна конференція Private Label 2016. Групу компаній Univest представить Андрій Липовий, керівник напрямку Univest Packaging.

Конференція присвячена актуальним питанням розвитку власних торгових марок мереж роздрібної торгівлі в Україні і ближньому зарубіжжі. Тут зберуться основні гравці ринку українського рітейлу, постачальники продукції, компанії, що надають рішення для правильного позиціонування Private Label, до яких відноситься і упаковка.

Упаковка грає дуже важливу роль у формуванні іміджу не лише певного товару, але і усієї роздрібної мережі, якщо йде мова про власні торгові марки представників рітейлу. Дизайн упаковки, якість матеріалу викликають у споживача асоціації саме з торговими мережами.

Більш ніж 20-річний досвід, сучасне устаткування, високоякісна імпортна сировина, багатий клієнтський портфель – основні переваги Univest Packaging, які дозволяють зайняти серйозну частку ринку упаковки Private Label.

На конференції  Private Label 2016 Андрій Липовий представить учасникам і потенційним партнерам роль упаковки в сучасному українському рітейлі, а також перспективи і можливості співпраці з Univest Packaging як з надійним постачальником пакувальних рішень.

Конференція відбудеться 26 серпня в Конференц-холі Готелю “Космополитъ” (Київ, м. Шулявська). Ласкаво просимо!

Ласкаво просимо на стенд Univest на виставці Franchise Expo 2016!
Запущено новий корпоративний сайт Univest Advertising Production