• Головна
  • Новини
  • Univest Print бере участь в головній виставці Вірменії – Armenia Expo 2016

Новини

15.08.2016

Univest Print бере участь в головній виставці Вірменії – Armenia Expo 2016

Згідно прийнятої стратегії розвитку брендів групи компаній Univest і розширення бізнес-впливу  провідний український виробник поліграфічної продукції Univest Print здійснить прорив на ринок Вірменії та інших країн регіону.

Участь у подібному заході покликана забезпечити хороший старт кампанії, адже Armenia Expo – найбільший торгово-промисловий виставковий форум в країні. Впродовж 3 днів, з 16 по 18 вересня, більше 5000 учасників виставки і близько 50 000 відвідувачів з 15 країн зможуть провести бізнес-зустрічі, налагодити партнерські контакти.

У 2016 році форум Armenia Expo проводиться вже вчотирнадцяте. Цей рік обіцяє бути рекордним по географії, кількості учасників і відвідувачів виставки. У заході візьмуть участь компанії з Вірменії, Грузії, України, Білорусі, Франції, Німеччини, Польщі, Італії, інших країн. 9 тематичних зон представляють основні галузі регіональної і міжнародної ділової активності – Максим Байер, керівник ТМ Univest Print, планує встановити стосунки з представниками більшості з них.

Практично кожен бізнес, кожне підприємство використовує друковані рекламно-інформаційні матеріали, каталоги, а глянцеві журнали користуються популярністю у світі друкованих медіа.

Виражаємо впевненість, що прийняті впродовж виставки домовленості переростуть у довгострокову і взаємовигідну ділову співпрацю!

TM Foodinbox і ТМ Univest Packaging виходять на міжнародний рівень
Ласкаво просимо на стенд Univest на виставці Franchise Expo 2016!